Кутии
Кутия Lian Li O11 Dynamic Mini V2, Mini-Tower - White
95.00 €
/ 185.80 лв.
Спечели 95 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 61320
Купи на изплащане
| Производител | Lian Li |
| Формат | Micro ATX ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm Стр.Панел: 2 x 120 mm Гор.Панел: 3 x 120 mm Дол.Панел: 3 x 120 mm |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 5.25" гнезда | 4 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| I/O портове | 1 x USB-C 2 x USB 3.0 1 x HD Audio |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Поддръжка на водно охлаждане | Гор.Панел: 240/280/360mm |
| Цвят | Бял |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
