Кутии
Кутия Lian-Li SUP01W Mid-Tower Tempered Glass White
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
117.00 €
/ 228.83 лв.
Спечели 117 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 49897
Купи на изплащане
| Производител | Lian Li |
| Продуктов код | G99.SUP01W.00 |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm Стр.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7+4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 2 x 2.5" + 2 x 3.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x HD Audio 2 x USB 3.0 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 88.2 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 360 mm - радиатор |
| Цвят | Бял |
| Размери | 534 x 403.45 x 212 mm |
| Тегло (kg) | 6 |
| RGB | Не |
| Други | Включен PCIe 4.0 x16 Riser Кабел |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
