Кутии
Кутия MAG FORGE 121A AIRFLOW + 750W PSU PCIe5 - 3B6-BZ05032-HH9
93.00 €
/ 181.89 лв.
Спечели 93 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 56149
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | 3B6-BZ05032-HH9 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: N/A PSU Shroud: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Front: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 2.5" 2 x 2.5"/3.5" Combo Bay |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 5Gbps (Type-A) 1 x Audio-Out 1 x Mic-In 1 x LED On / Off Button |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 330 mm |
| Мощност захранващ блок | 750 W |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Top: 120 / 240 mm Front: 120 / 140 / 240 mm Rear: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 411.6 x 210 x 498 mm |
| Тегло (kg) | 5.76 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
