Кутии
Кутия MAKKI-0636BB-U3 USB3.0
22.00 €
/ 43.03 лв.
Спечели 22 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17329
Купи на изплащане
| Производител | Makki |
| Продуктов код | MAKKI-0638BB-U2 |
| Формат | ATX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Optional - Back : 1x80/92mm Side:1x120/140mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 4 x 3.5", 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 1 х 5,25'' |
| I/O портове | HD Audio Mic |
| Макс. размер охладител | 155 mm |
| Макс. размер видеокарта | 350 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 150mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 405*176*410(mm) |
| Тегло (kg) | 2.80 kg |
| Други | Thickness 0.45mm all-black painting |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!