Кутии
Кутия Montech AIR 1000 LITE Mid-tower Case TG White
68.00 €
/ 133.00 лв.
Спечели 68 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 49017
Купи на изплащане
| Производител | Montech |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120mm/2 x 140mm Rear : 1 x 120mm Bottom: 2 x 120mm Top: 2 x 120mm/2 x 140mm |
| Включени вентилатори | Front: 2 x 120mm Rear: 1 x 120mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 2.0 2 x USB 3.0 RGB button HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 140 mm - Отпред 120 mm - Отпред 120 mm - Отзад 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| Цвят | Бял |
| Размери | 416 x 220 x 495 mm |
| Материали | Dust Filters |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
