Кутии
Кутия Montech HS01 PRO (W) Case ATX 5 x 120 mm ARGB Fans, USB-C, White
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
97.00 €
/ 189.72 лв.
Спечели 97 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 56948
Купи на изплащане
| Производител | Montech |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Bottom: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 2 |
| Включени вентилатори | 5 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 RGB button 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 480 x 240 x 480 mm |
| RGB | Да |
| Други | Reversible Layout Vertical Ventilation Sink-in Design Adjustable Front Fan Bracket Innovative Interior Design Pre-Installed 5 PWM ARGB fans (Bottom - Reversed) Back-Connect Motherboard Ready PSU: 200 mm ATX / SFX |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
