Кутии
Кутия MONTECH KING 95 PRO ARGB, TG, Mid-Tower, Бяла
166.00 €
/ 324.67 лв.
Спечели 166 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45519
Купи на изплащане
| Производител | Montech |
| Продуктов код | GEMT-032 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Стр.Панел: 2 x 120 / 140 mm Дол.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | Bottom: 3 x 120mm REVERSED ARGB Back: 1 x 120mm ARGB Side: 2 x 140mm REVERSED ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 5 x 3.5" 8 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 190 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Гор.Панел: 120/240/280/360mm Зад.Панел: 120mm Стр.Панел: 240 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 475 x 300 x 442 mm |
| Тегло (kg) | 7.24 |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
