Кутии
Кутия Montech SKY TWO GX Mid-tower Case TG ARGB White
99.00 €
/ 193.63 лв.
Спечели 99 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 49008
Купи на изплащане
| Производител | Montech |
| Продуктов код | MONTECH-SKY-TWO-GX-WH |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120mm / 3 x 140mm Top: 3 x 120mm / 2 x 140mm Side: 2 x 120mm PSU Shroud: 2 x 120mm Rear: 1 x 120mm |
| Включени вентилатори | Front: 3 x 140mm ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 6 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| Макс. размер охладител | 168 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Top: 360/280/240/140/120mm Front: 360/280/240/140/120mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 460 x 215 x 500 mm |
| RGB | Да |
| Други | Dust Filters 6-port PWM & ARGB Hub Support for Vertical GPU Mounting Support 66mm radiator thickness at top |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
