Кутии
Кутия Montech SKY TWO Mid-tower Case TG ARGB Black
103.00 €
/ 201.45 лв.
Спечели 103 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 49011
Купи на изплащане
| Производител | Montech |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Side: 2 x 120mm Top: 3 x 120mm / 2 x 140mm PSU Shroud: 1 x 120mm ARGB Rear: 1 x 120mm ARGB |
| Включени вентилатори | Side: 2 x 120mm ARGB PSU Shroud: 1 x 120mm ARGB Rear: 1 x 120mm ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 RGB button HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| Макс. размер охладител | 168 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 430 x 215 x 490mm |
| Материали | Dust Filters; ARGB Hub |
| RGB | Да |
| Други | ARGB Hub |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
