Кутии
Кутия Montech X3 MESH TG Black Mid-tower 6 x Fixed ARGB fans
52.00 €
/ 101.70 лв.
Спечели 52 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 49005
Купи на изплащане
| Производител | Montech |
| Продуктов код | MONTECH-X3-MESH-BK |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 140mm / 3 x 120mm Top: 2 x 120mm Rear: 1 x 120mm |
| Включени вентилатори | Front: 3 x 140mm FRGB Top: 2 x 120mm FRGB Rear: 1 x 120mm FRGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | RGB button 1 x USB 3.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 305mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 370 x 210 x 480 mm |
| Тегло (kg) | 5.42 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
