Кутии
Кутия MSI MAG FORGE 100M RGB
53.00 €
/ 103.66 лв.
Спечели 53 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 30700
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Отгоре: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm Отзад: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 x 120mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen1 Type-A (5 Gbps) 1 x Audio-out 1 x Mic-in |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 330 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 240 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 421 x 210 x 499 mm |
| Тегло (kg) | 5.64 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
