Кутии
Кутия MSI MAG FORGE 120A AIRFLOW
55.00 €
/ 107.57 лв.
Спечели 55 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 48747
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | FORGE 120A AIRFLOW |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Top: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm PSU Shroud: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Отпред: 3 x 120 mm Отгоре: 2 x 120 mm Отзад: 1 x 120 mm |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 2.5" 2x 3.5” / 2.5” Combo Drive Bays n |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1 x Audio 1 x Mic 1 x LED On/Off button 1 x Reset button |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 330 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm (без 2.5 |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 120 / 140 / 240 mm Top: 120 / 240 mm Rear: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 411.6 x 210 x 498 mm |
| Тегло (kg) | 6 |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
