Кутии
Кутия MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW
72.00 €
/ 140.82 лв.
Спечели 72 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48748
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | FORGE 320R |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Включени вентилатори | Пр.панел: 3 x 120mm Зад.панел: 1 x 120mm ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5” или 2 x 2.5” 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1 x Audio-out 1 x Mic-in 1 x LED Switch |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 390 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm (без 2.5 |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120 / 140 / 240 mm Отгоре: 120 / 240 / 280 / 360 mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 472.5 x 210 x 498 mm |
| Тегло (kg) | 7.05 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
