Кутии
Кутия MSI MAG FORGE 320R AIRFLOW WHITE ATX Case
67.00 €
/ 131.04 лв.
Спечели 67 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61794
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3x 120 / 2x 140 мм Отзад: 1x 120 мм Отгоре: 3x 120 / 2x 140 мм Над захранването: 2x 120 мм Отстрани: 2x 120 мм |
| Включени вентилатори | 4 x 120mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 2.5 |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2;1 x 3.5мм комбо жак |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 390 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отзад: 1x 120 мм Отпред: 1x 120 / 140 / 240 мм Отгоре: 1x 120 / 240 / 280 / 360 мм |
| Цвят | Бял |
| Размери | 472.5 x 498 x 210 мм |
| Тегло (kg) | 7 |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
