Кутии
Кутия MSI MAG FORGE M100A mATX ARGB Case
40.00 €
/ 78.23 лв.
Спечели 40 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 53569
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120 mm Top: 2 x 120 mm Rear:1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Front: 3 x 120mm Rear: 1 x 120mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 2.0 Type-A 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1 x Audio 1 x Mic |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 300 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 120 / 240 mm Top: 120 / 240 mm Rear: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 388 x 200 x 423 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!