Кутии
Кутия MSI MAG FORGE M100R
49.00 €
/ 95.84 лв.
Спечели 49 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 66103
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отзад: 1x 120 мм Отгоре: 2x 120 мм Отпред: 3x 120 мм |
| Включени вентилатори | Отзад: 1x 120 мм ARGB Отгоре: 3x 120 мм ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 1 x Audio Out/ Headphones 1 x Audio In/ Mic 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 300 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 300 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отзад: 1x 120 мм Отгоре: 1x 120 / 240 мм Отпред: 1x 120 / 240 мм |
| Цвят | Черен |
| Размери | 388 x 200 x 423 мм |
| Тегло (kg) | 4.14 кг |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!