Кутии
Кутия MSI MAG PANO 100R PZ
103.00 €
/ 201.45 лв.
Спечели 103 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 66102
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отзад: 1x 120 мм Отстрани: 3x 120 / 2x 140 мм Отдолу: 3x 120 / 2x 140 /160 мм Отгоре: 3x 120 / 140 мм |
| Включени вентилатори | Отзад: 1x 120 мм ARGB Отстрани: 3x 120 мм ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 8 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type C 1 x Audio In/Out LED Control |
| Макс. размер охладител | 166 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отзад: 1x 120 мм Отгоре: 1x 120 / 240 / 360 мм Отдолу: 1x 120 / 240 / 360 мм Отстрани: 1x 120 / 240 / 360 мм |
| Цвят | Черен |
| Размери | 518 x 482 x 290 мм |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
