Кутии
Кутия MSI MAG PANO M100R PZ
86.00 €
/ 168.20 лв.
Спечели 86 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 48743
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | MAG PANO M100R PZ |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Front: NA Rear: 1 x 120 mm / 1 x 140 mm Side: 3 x 120 mm Bottom: 1 x 120 mm PSU Shroud: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Side: 3 x ARGB Fan (Reverse-blade) Rear: 1 x ARGB Fan |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 2.5” 1 x 2.5”/3.5” combo (up to 2 x 2.5” or 1 x 2.5”+ 1 x 3.5”) |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C 1 x Audio-Out / Mic-in 1 x LED Switch Button 1 x Power Button |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 390 mm (само хоризонтален монтаж) |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Top: 120 / 240 / 360 mm Front: NA Rear: 120 / 140 mm Side: NA Bottom: NA |
| Цвят | Черен |
| Размери | 440 x 235 x 405 mm |
| Тегло (kg) | 11.3 |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
