Кутии
Кутия MSI MEG MAESTRO 700L PZ
307.00 €
/ 600.44 лв.
Спечели 307 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 52070
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | MEG MAESTRO 700L PZ |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отгоре: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm Отпред: Не Отзад: 1 x 120 mm Отстрани: 3 x 120 mm Отдолу: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm |
| Включени вентилатори | - |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5"/3.5" Combo Bay |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x Power Button 1 x Reset Button 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C 1 x Audio-Out / Mic-in |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 430 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отгоре: 120 / 240 / 280 / 360 mm (дебелина: 80 mm) Отпред: Не Отзад: 120 mm Отстрани: 120 / 240 / 360 mm (дебелина: 80 mm) Отдолу: 120 / 240 / 280 / 360 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 470 x 300 x 474 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
