Кутии
Кутия MSI MPG GUNGNIR 110R WHITE ARGB
108.00 €
/ 211.23 лв.
Спечели 108 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 30695
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Отгоре: 2 x 120 mm Отзад: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 4 x 120mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A (5Gbps) 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C (20Gbps) 1 x Audio-out 1 x Mic-in |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 250 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 360 mm - радиатор |
| Цвят | Бял |
| Размери | 430 x 215 x 480 mm |
| Тегло (kg) | 7.9 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
