Кутии
Кутия MSI MPG GUNGNIR 300R AirFlow / White - 306-7G21W21-W57
НАЙ-ПРОДАВАН
162.00 €
/ 316.84 лв.
Спечели 162 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48782
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | 306-7G21W21-W57 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3x 120 mm / 2x 140 mm Front: 3x 120 mm / 3x 140 mm Rear: 1x 120 mm / 1x 140 mm PSU Shroud: 2x 120 mm Vertical GPU bracket: 2 x 60mm (thickness: 15mm) Cable Cover: 1 x 80mm / 1 x 120mm |
| Включени вентилатори | Front: 3 x 120mm Rear: 1 x 120mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 6 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C 1 x Mic-in / Audio-out 1 x LED Switch Button 1 x Reset Button 1 x Power Button |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 360 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Top: 120 / 140 / 240 / 280 / 360 mm Front: 120 / 140 / 240 / 280 / 360 mm Rear: 120 / 140 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 505 x 235 x 510 mm |
| Тегло (kg) | 10.9 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
