Кутии
Кутия MSI MPG VELOX 100R WHITE - 306-7G18W22-809
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
124.00 €
/ 242.52 лв.
Спечели 124 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48780
Купи на изплащане
| Производител | MSI |
| Продуктов код | 306-7G18W22-809 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm Side: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Front: 3 x 120 mm ARGB Rear: 1 x 120 mm ARGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type A (5Gbps) 1 x USB 3.2 Gen 2x2 Type C (20Gbps) 1 x Audio-out 1 x Mic-in 1 x LED Switch Button |
| Макс. размер охладител | 175 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 120 / 140 / 240 / 280 / 360 mm Top: 120 / 140 / 240 / 280 / 360 mm Rear: 120 mm Side: 120 / 240 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 474 x 231 x 490 mm |
| Тегло (kg) | 8.64 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
