Кутии
Кутия NZXT H5 Flow RGB 2024 White Mid-Tower
107.00 €
/ 209.27 лв.
Спечели 107 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 52149
Купи на изплащане
| Производител | NZXT |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 2 x 120 / 140 mm Пр.Панел: 2 x 140 mm Пр.Панел: 3 x 120 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm Дол.Панел: 2 x 120mm |
| Включени вентилатори | 2 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.2 Gen 2 1 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Пр.Панел: 120/240/280/360mm Гор.Панел: 240/280 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 465 x 225 x 430 mm |
| Тегло (kg) | 7.630 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
