Кутии
Кутия NZXT H7 Flow RGB 2024 Edition - Black
174.00 €
/ 340.31 лв.
Спечели 174 точки с тази покупка
Наличен в магазина
Код: 57697
Купи на изплащане
| Производител | NZXT |
| Продуктов код | CM-H72FB-R1 |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 / 2 x 140 mm Пр.Панел: 3 x 120 / 140 mm Зад.Панел: 1 x 120 / 1 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB 3.2 Gen 2 1 x HD Audio |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Пр.Панел: 120/240/280/360/420mm Зад.Панел: 140mm Гор.Панел: 240/280/360mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 544 x 468 x 244 mm |
| Тегло (kg) | 11.1 |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
