Кутии
Кутия Omega HG XTREME SX-C3153A TRANSP+RGB
26.00 €
/ 50.85 лв.
Спечели 26 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 30963
Купи на изплащане
| Производител | OMEGA |
| Продуктов код | SX-3153A |
| Формат | ATX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | 1x 80mm; 1x 120mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 6 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 3 x 3.5'' |
| Брой 5.25" гнезда | 2 x 5.25" |
| I/O портове | 2 x USB 2.0 Audio ports |
| Макс. размер охладител | 145 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 365 x 175 x 410mm |
| Тегло (kg) | 3.0 |
| Материали | SPCC; Plastic |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!