Кутии
Кутия OMEGA SX-C3145A
15.00 €
/ 29.34 лв.
Спечели 15 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 19022
Купи на изплащане
| Производител | OMEGA |
| Продуктов код | SX-C3145A |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Пр. Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Акрилен прозорец |
| Разширителни слотове | 6 |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio |
| Макс. размер охладител | 150 mm |
| Макс. размер видеокарта | 250 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!