Кутии
Кутия PHANTEKS Evolv X2 DRGB Black - Middle Tower
180.00 €
/ 352.05 лв.
Спечели 180 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 57358
Купи на изплащане
PHANTEKS Evolv X2 DRGB
- Формат: Mid-Tower, съвместим с всички основни дъна (вкл. E-ATX)
- Охлаждане: “Chimney-style” – въздухът влиза отдолу, излиза отгоре; поддръжка за 360 мм радиатор
- Осветление: Вградени 3 D-RGB LED ленти, съвместими с ARGB дъна
- Кабели: Скрито окабеляване + поддръжка за дъна с обратни конектори
- Дизайн: Стъкло от три страни, алуминиеви панели, плаващ шаси
- Съхранение: До 5 SSD и 2 HDD
| Производител | Phanteks |
| Формат | ATX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Гор.Панел: 3 x 120 mm Зад.Панел: 1 x 120 mm Дол.Панел: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 5 |
| Разширителни слотове | 8 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 5 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 1 x HD Audio 1 x USB-C |
| Макс. размер охладител | 170 mm |
| Макс. размер видеокарта | 380 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 250 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 360 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 454 x 228 x 588 mm |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
