Кутии
Кутия PowerCase 173-G02, included 500W
24.65 €
/ 48.21 лв.
Спечели 24 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 65233
Купи на изплащане
| Производител | PowerCase |
| Продуктов код | PC173G02 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Side: 1 x 120 mm; Rear: 1 x 80/90 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 6 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 2 x 5.25" |
| I/O портове | USB 1.0 x2, 1x Audio |
| Мощност захранващ блок | 500 W |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 340 x 173 x 410 mm |
| Тегло (kg) | 3.55 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 12 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!