Кутии
Кутия Raijintek PAEAN C7 WHITE TG4 Case ATX
80.00 €
/ 156.47 лв.
Спечели 80 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 48718
Купи на изплащане
| Производител | Raijintek |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | 3 x 120 mm motherboard panel 1 x 120 mm back panel 3 x 120 mm fans on bottom panel 3 x 120 mm or 2 x 140 mm fans on top panel |
| Включени вентилатори | 3 x 120 mm ARGB PWM on motherboard panel 1 x 120 mm ARGB PWM on back panel |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 280 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отдолу 240 mm - Отдолу 120 mm - Отдолу |
| Цвят | Бял |
| Размери | 285 x 420 x 380 mm |
| Тегло (kg) | 7.19 kg |
| RGB | Да |
| Други | With flexibility in installation and high capacity, you can build the most creative showcase with great water-cooling potential inside its compact frame 3 x 12025 ARGB PWM fans pre-installed at motherboard panel and 1 x 12025 ARGB PWM fan pre-installed at rear 4mm Tempered Glass |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
