Кутии
Кутия Raijintek PONOS TG4 Case EATX 4 x 120mm ARGB Fans Tempered Glass
62.00 €
/ 121.26 лв.
Спечели 62 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57232
Купи на изплащане
| Производител | Raijintek |
| Продуктов код | 0R20B00198 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 4 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 390 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 140 mm - Отгоре |
| Цвят | Черен |
| Размери | 210 x 442 x 485 mm |
| Тегло (kg) | 7.2 kg |
| RGB | Да |
| Други | 3 x 12025 ARGB fans pre-installed at front and 1 x 12025 ARGB fan pre-installed at rear PCB control board is included, Six 5V-ARGB connecter in total I/O reset button directly change the LED mode Entire Coating black internally design 4mm Tempered Glass All Magnetic dust filters |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
