Кутии
Кутия Spire Supreme 1534, 500W захранване, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0
36.00 €
/ 70.41 лв.
Спечели 36 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40614
Купи на изплащане
| Производител | Spire |
| Продуктов код | SPT1534B-500Z-E12U3 |
| Формат | ATX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Пр.Панел: 2 x 120 mm Зад.Панел: 1 x 80 mm Стр.Панел: 1 x 80 mm |
| Включени вентилатори | - |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 1 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 1 х 5,25'' |
| I/O портове | 2 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x HD Audio |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | 500 W |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 365 x 177 x 410 mm |
| Тегло (kg) | 3.9 |
| Материали | SPCC 0.4mm |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!