Кутии
Кутия Spire U20M, Mini / Micro-ATX tower, черна
55.00 €
/ 107.57 лв.
Спечели 55 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66936
Купи на изплащане
| Производител | Spire |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm Стр.Панел: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 5.25" гнезда | 1 x 3.5'' 1 x 2.5'' |
| I/O портове | 2 x USB 2.0 1 x HD Audio 1 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
