Кутии
Кутия Ssupd Meshlicious Full Mesh PCIE 4.0 Edition Mini-ITX Case - White
185.00 €
/ 361.83 лв.
Спечели 185 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 66433
Купи на изплащане
| Производител | Ssupd |
| Продуктов код | GESP-012 |
| Формат | Mini ITX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Пр.Панел: 2 x 120 / 140 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Без прозорец |
| Разширителни слотове | 3 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x HD Audio 2 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 72 mm |
| Макс. размер видеокарта | 315 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | SFX/SFX-L |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 280 mm - радиатор |
| Цвят | Бял |
| Размери | 245 x 166.4 x 360 mm |
| Тегло (kg) | 3.70 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
