Кутии
Кутия Thermalright TL-M10 Black USB-C mATX Case
60.00 €
/ 117.35 лв.
Спечели 60 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 60514
Купи на изплащане
| Производител | Thermalright |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Side: 120 mm x 3 PSU Shroud: 120 mm x 3 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 5 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 1 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 360 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 180mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 140 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 476 x 230 x 450 mm |
| RGB | Да |
| Други | Crystal-Clear Showcase Design Extensive Cooling / Fan / Radiator Support High Component Clearance Modern I/O 3-pin / 5V ARGB lighting infrastructure |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
