Кутии
Кутия Thermaltake Ceres 350 White ARGB - CA-1Z3-00M6WN-00
119.00 €
/ 232.74 лв.
Спечели 119 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64550
Купи на изплащане
| Производител | ThermalTake |
| Продуктов код | CA-1Z3-00M6WN-00 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX Extended ATX ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 1 x 360 mm, 1 x 240 mm, 1 x 120 mm, 1 x 280 mm, 1 x 140 mm Top: 1 x 240 mm, 1 x 120 mm, 1 x 280 mm, 1 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Pre-installed fans: Front: 140 x 140 x 25 mm CT140 ARGB fan (1500rpm, 30.5 dBA) x 2 Rear: 140 x 140 x 25 mm CT140 (1500rpm, 30.5 dBA) x 1 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 USB 3.2 (Gen 2) Type-C, 2 USB 3.0, HD Audio |
| Макс. размер охладител | 185 mm |
| Макс. размер видеокарта | 360 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 1 x 360 mm, 1 x 240 mm, 1 x 120 mm, 1 x 280 mm, 1 x 140 mm Top: 1 x 240 mm, 1 x 120 mm, 1 x 280 mm, 1 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 245 x 463 x 475 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
