Кутии
Кутия Thermaltake CTE E660 MX Snow - CA-1Y3-00M6WN-01
204.00 €
/ 398.99 лв.
Спечели 204 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64541
Купи на изплащане
| Производител | ThermalTake |
| Продуктов код | CA-1Y3-00M6WN-01 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: 3 x 120mm, 2 x 120mm, 1 x 120mm, 3 x 140mm ,2 x 140mm, 1 x 140mm Top: 2 x 120mm, 1 x 120mm Right: 3 x 120mm, 2 x 120mm, 1 x 120mm, 3 x 140mm ,2 x 140 mm, 1 x 140mm Rear: 3 x 120mm, 2 x 120mm, 1 x 120mm, 3 x 140mm ,2 x 140mm, 1 x 140mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 USB 3.0, 1 USB Type-C, HD Audio |
| Макс. размер охладител | 166 mm |
| Макс. размер видеокарта | 415 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: 1 x 360mm, 1 x 240mm, 1 x 120mm, 1 x 420mm, 1 x 280mm, 1 x 140mm Top: 1 x 240mm, 1 x 120mm Right: 1 x 360mm, 1 x 240mm, 1 x 120mm, 1 x 420mm, 1 x 280mm, 1 x 140mm Rear: 1 x 360mm, 1 x 240mm, 1 x 120mm, 1 x 420mm, 1 x 280mm, 1 x 140mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 270 x 513 x 558 mm |
| Тегло (kg) | 15.85 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
