Кутии
Кутия Thermaltake Divider 170 TG ARGB Snow - CA-1S4-00S6WN-00
83.00 €
/ 162.33 лв.
Спечели 83 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64552
Купи на изплащане
| Производител | ThermalTake |
| Продуктов код | CA-1S4-00S6WN-00 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Front: up to 3 x 120 mm or up to 2 x 140 mm Top: up to 2 x 120 mm or up to 2 x 140 mm Rear: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Pre-installed fans: Front: 2 x 120 mm A-RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 USB 3.0, 1 USB 2.0, HD Audio |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 350 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Front: up to 280 mm Top: up to 240 mm Rear: 120 mm |
| Цвят | Черен Бял |
| Размери | 210 x 409 x 426 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
