Кутии
Кутия Thermaltake Tower 300 Black - CA-1Y4-00S1WN-00
148.00 €
/ 289.46 лв.
Спечели 148 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64545
Купи на изплащане
| Производител | ThermalTake |
| Продуктов код | CA-1Y4-00S1WN-00 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 2 x 120mm, 1 x 120 mm, 2 x 140mm, 1 x 140 mm Right: 3 x 120 mm, 2 x 120 mm, 1 x 120 mm, 3 x 140 mm, 2 x 140 mm, 1 x 140 mm Rear: 2 x 120 mm, 1 x 120 mm, 2 x 140 mm, 1 x 140 mm |
| Включени вентилатори | Pre-installed fans: Top: 140 x 140 x 25 mm CT140 fan (1500rpm, 30.5 dBA) x 2 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 USB 3.2 (Gen 2) Type-C, 2 USB 3.0, HD Audio |
| Макс. размер охладител | 210 mm |
| Макс. размер видеокарта | 400 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Right: 1 x 360 mm, 1 x 240 mm, 1 x 120 mm, 1 x 420 mm, 1 x 280 mm, 1 x 140 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 281 x 342 x 551 mm |
| Тегло (kg) | 8.3 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
