Кутии
Кутия Thermaltake View 270 Plus TG ARGB Snow - CA-1Y7-00M6WN-01
82.00 €
/ 160.38 лв.
Спечели 82 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 64557
Купи на изплащане
| Производител | ThermalTake |
| Продуктов код | CA-1Y7-00M6WN-01 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3 x 120mm, 2 x 120mm, 1 x 120mm, 2 x 140mm, 1 x 140mm Right: 2 x 120mm, 1 x 120mm Rear: 1 x 120mm, 1 x 140mm Power Cover: 3 x 120mm, 2 x 120mm, 1 x 120mm |
| Включени вентилатори | Pre-installed fans: Right(intake): 2 x 120 x 120 x 25 mm ARGB Lite fan (1000rpm, 22.3 dBA) Rear(exhaust): 1 x 120 x 120 x 25 mm ARGB Lite fan (1000rpm, 22.3 dBA) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 USB 3.2 (Gen 2) Type-C, 2 USB 3.0, HD Audio |
| Макс. размер охладител | 180 mm |
| Макс. размер видеокарта | 420 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 220 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Top: 1 x 360mm, 1 x 240mm, 1 x 120mm Rear: 1 x 120mm |
| Цвят | Бял |
| Размери | 230 x 454 x 456 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
