Кутии
Кутия VLINE U10 RGB Black Mid-Tower ATX Case
33.00 €
/ 64.54 лв.
Спечели 33 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 57210
Купи на изплащане
| Производител | VLINE |
| Продуктов код | U10 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top 120 mm x 2 (опционални) Rear 120 mm x 1 (опционален) |
| Включени вентилатори | 1 Fixed RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 2 x 3.5'' |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.0 x 1, USB 2.0 x 2, Mic, HD Audio |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 290 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 240 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!