Кутии
Кутия Xigmatek Aqua M Lite Case mATX 5 ARGB Fans - EN44410
46.00 €
/ 89.97 лв.
Спечели 46 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57051
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Продуктов код | EN44410 |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 MB: 120 mm x 2 Bottom: 120 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | 5 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 158 mm |
| Макс. размер видеокарта | 330 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 165 mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 280 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 340 x 276 x 315 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!