Кутии
Кутия Xigmatek Cubi II Case EATX 7 ARGB Fans
ИНТЕРЕСЕН ПРОДУКТ
81.00 €
/ 158.42 лв.
Спечели 81 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57040
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 MB Panel: 120 mm x 3 Bottom: 120 mm x 3 / 140 mm x 2 Rear: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | 7 x 120mm ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | HD Audio x 1 2 x USB 3.0 1 x USB 3.1 Type-C |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 370 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | До 200mm |
| Разположение на захранващ блок | Горе |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отстрани 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре |
| Цвят | Черен |
| Размери | 431 x 277 x 431 mm |
| RGB | Да |
| Други | 3 Tempered Glass Panel Design Superior Airflow and Ventilation Design Support ATX Back Plug Motherboard PSU Limitation up to 200 mm Support GPU Vertical Installation |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
