Кутии
Кутия XIGMATEK Duke Mid-Tower ATX Case Black ARGB
39.00 €
/ 76.28 лв.
Спечели 39 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 35946
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 / 2 x 140 mm Отгоре: 2 x 120 mm Отзад: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 4 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 3 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.0 x 1 USB 2.0 x 2 HD Audio |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 165 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 120 / 240 / 360 mm Отзад: до 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 365 x 200 x 456 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!