Кутии
Кутия Xigmatek HERO II AIR 3F Fixed ARGB Mid-Tower ATX Case
38.00 €
/ 74.32 лв.
Спечели 38 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 45618
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 120 mm x 3 Отгоре: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 Отзад: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | 3 Fixed RGB |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | USB 3.0 X 1 USB 2.0 X 2 Audio |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 310 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 165 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 360 mm Отгоре: 240 mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 358 x 195 x 448 mm |
| Материали | Steel |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!