Кутии
Кутия Xigmatek Oreo Mid-Tower ATX Case Fixed RGB
28.00 €
/ 54.76 лв.
Спечели 28 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 45615
Купи на изплащане
| Производител | XIGMATEK |
| Формат | Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Mini Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 120 mm x 3 Отгоре: 120 mm x 2 / 140 mm x 2 Отзад: 120 mm x 1 |
| Включени вентилатори | 3 |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 4 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio |
| Макс. размер охладител | 160 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 165 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Отпред: 240/360 mm Отгоре: 240 mm Отзад: 120 mm |
| Цвят | Черен |
| Размери | 210 x 420 x 375 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!