Кутии
Кутия за сървър Inter Tech T-9 E-ATX Mid-Tower
180.00 €
/ 352.05 лв.
Спечели 180 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 57510
| Производител | INTER-TECH |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX Extended ATX SSI-EEB |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Зад.Панел: 1 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 1 |
| Панел | Без прозорец |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 7 x 3.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 10 x 5.25 |
| I/O портове | 1 x Microphone 1 x Headphones 2 x USB 3.1 |
| Макс. размер охладител | 190 mm |
| Макс. размер видеокарта | 340 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | 2U PSU |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло (kg) | 12.44 kg |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
