Кутии
Кутия за сървър InterTech 4U-4129L - Mini ITX, mATX, μATX, ATX, SSI EEB, Чернa
176.00 €
/ 344.23 лв.
Спечели 176 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 35875
| Производител | INTER-TECH |
| Формат | ATX Micro ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Server Rack |
| Поддържани вентилатори | Пр.Панел: 2 x 120 mm Зад.Панел: 2 x 80 mm Вътр. панел: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Не |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 10 x 3.5" |
| Брой 5.25" гнезда | 3 х 5,25'' |
| I/O портове | 1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 |
| Макс. размер охладител | 145 mm |
| Макс. размер видеокарта | 320 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | Не |
| Цвят | Черен |
| Размери | 178 x 482 x 695 mm |
| Тегло (kg) | 13.2 |
| RGB | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
