Кутии
Кутия Zalman Chronix BLACK Case ATX 3 x 120 mm A-RGB, USB-C, Tempered Glass
54.00 €
/ 105.61 лв.
Спечели 54 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 61121
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Продуктов код | ZM-CHRONIX-BLACK |
| Формат | Micro ATX ATX Mini ITX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Top: 3 x 120 mm / 2 x 140 mm Side: 2 x 120 mm Rear: 1 x 120 mm Bottom: 3 x 120 mm |
| Включени вентилатори | 3 ARGB fans |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 2.5" 1 x 3.5'' |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.1 Type-C 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD Audio x 1 |
| Макс. размер охладител | 165 mm |
| Макс. размер видеокарта | 410 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 160mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 240 mm - Отстрани 120 mm - Отстрани 360 mm - Отгоре 280 mm - Отгоре 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Черен |
| Размери | 436 x 215 x 487 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
