Кутии
Кутия Zalman I3 NEO TG White aRGB Case ATX Tempered Glass
66.00 €
/ 129.08 лв.
Спечели 66 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 46017
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Продуктов код | ZM-I3-NEO-TG-White |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отпред: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm Отгоре: 2 x 120 mm / 2 x 140 mm Отзад: 1 x 120 mm Отдолу: 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Отпред: 3 x 120 mm (with aRGB Effect) Отзад: 1 x 120 mm (with aRGB Effect) |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5'' 3 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 2 x USB 3.0 - 1 x USB 2.0 - Audio In/Out |
| Макс. размер охладител | 162 mm |
| Макс. размер видеокарта | 355 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 210 mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | 360 mm - Отпред 280 mm - Отпред 240 mm - Отпред 120 mm - Отпред 240 mm - Отгоре 120 mm - Отгоре 120 mm - Отзад |
| Цвят | Бял |
| Размери | 415 x 219 x 484 mm |
| Тегло (kg) | 5.80 kg |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
