Кутии
Кутия Zalman N4 RGB Tempered Glass Case ATX
НАЙ-ПРОДАВАН
50.00 €
/ 97.79 лв.
Спечели 50 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 26007
Купи на изплащане
| Производител | Zalman |
| Продуктов код | ZM-N4 |
| Формат | ATX Mini ITX Micro ATX |
| Форм фактор | Middle Tower |
| Поддържани вентилатори | Отгоре : 2 x 120 mm Отпред : 3 x 120 mm / 3 x 140 mm / 2 x 180 mm Отзад : 1 x 120 mm Отдолу : 2 x 120 mm |
| Включени вентилатори | Отгоре : 2 x 120 mm Отпред : 3 x 140 mm Отзад : 1 x 120 mm |
| Панел | Темперирано стъкло |
| Разширителни слотове | 7 |
| Брой 2.5" / 3.5" гнезда | 2 x 3.5", 2 x 2.5" |
| Брой 5.25" гнезда | Не |
| I/O портове | 1 x USB 3.0 2 x USB 2.0 HD Audio Headphones HD Audio Mic |
| Макс. размер охладител | 163 mm |
| Макс. размер видеокарта | 315 mm |
| Мощност захранващ блок | Без захранващ блок |
| Поддържани захранващи блокове | до 170mm |
| Разположение на захранващ блок | Долу |
| Поддръжка на водно охлаждане | до 240 mm - радиатор |
| Цвят | Черен |
| Размери | 396 x 204 x 446 mm |
| RGB | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
